ТонколониСтойки за тонколони
Каталожен №:
Скобите Vecta V-MOUNT от Monitor Audio решават проблема с доставянето на широка аудио дисперсия от високоговорители, монтирани на стена, тъй като позволяват на високоговорителя да бъде наклонен на 25 градуса или наклонен на още 32,5 градуса с клин.
Гамата от високоговорители Vecta може да се монтира хоризонтално или вертикално, благодарение на правата скоба за стенен монтаж - V-MOUNT. Предлага се с допълнителен клин, високоговорителят може да бъде наклонен на 25 градуса или наклонен на още 32,5 градуса (при използване на клин). Това гарантира, че аудиото е насочено към желаното място.
Избирайки тази скоба, интеграторът може бързо и лесно да пусне високоговорителя върху скобата и да го закрепи с един винт. След монтажа не остават видими проводници. Системата за свързване Vecta е вградена в скобата и високоговорителя и може да се уточни само с правилния избор на скоба Vecta. Акустично Vecta е проектирана да работи най-добре, когато е монтирана към стена или плътна граница.
В наличност
Цена за брой
70 лв